RbD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RbD

RBD FORUM
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
*Dulce*

*Dulce*


Broj poruka : 19
Datum upisa : 11.10.2008

Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!! Empty
PočaljiNaslov: Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!!   Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!! Icon_minitimeSub Okt 11, 2008 11:34 am

Pa krenimo... Ja sam Sindy iz Čakovca imam 12 godina,obožavam grupu RBD!!! Najdraži su mi *Dul y Ucker* i totalna sam VONDY!!!
Najdraži lik u seriji Rebelde mi je Roberta!! Ako vas nešto zanima pitajte!! Ajde čao... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Teodora

Dulce Teodora


Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.11.2008
Godina : 27
Lokacija : bilo samo da sam sa Dulce

Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!!   Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!! Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 12:53 pm

pa cao kako ste ja sam ovde nova i moje ime je Teodora nadam se da ce te me prihvatiti a da obozavam rbd
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria

Dulce Maria


Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.08.2008
Godina : 30
Lokacija : Siempre con RBD

Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!!   Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!! Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 2:23 pm

Hello
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buntovnici.forumotion.com
Sponsored content





Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!!   Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hola... Ja sam ovdje nova, pa da se i ja predstavim!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hola.............
» Hola amigos!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RbD :: ~*wElCoMe....~* :: wElCoMe....-
Skoči na: